אודות  |  קצת עלי

אני יליד 1952  נשוי באושר לדליה  37 שנה .אבא לשני ילדים נהדרים ומוכשרים אילת ונועם וסבא לרועי,נועה ועמית.

אני עוסק באימון של אנשים ורואה בכך את יעודי. בשתי הקריירות הקודמות  שלי הגעתי לנקודה בה חשתי שאיני יכול להתקדם בהן יותר ואיני מצליח לפרוץ מחסום לדרגים גבוהים יותר בארגון. זה הוביל אותי לחקירת הנושא פנימה והחוצה וכך הגעתי לאימון אישי          ( life coaching).
בחרתי בתחום האמון כקריירה שלישית, מתוך הידיעה שזו דרך אפקטיבית להפקת תוצאות מרשימות בטווח זמן קצר וחווייתי זאת על עצמי במהלך הכשרתי. תהליך האימון יוצר מודעות עצמית גבוהה ומביא לבהירות מחשבתית מדהימה.
התחום המרתק אותי מכול הוא חמלה. במסגרת חקירתי את החמלה האנושית הגעתי לאימון של אנשים חולים במחלות סופניות שלמרות מחלתם הם רוצים להתעורר ולהגשים את חלומותיהם, אני גם מלווה אנשים הנוטים למות בדרכם האחרונה כאן .

אני מאמן אנשים שהגיעו לצומת דרכים בחייהם או בקריירה שלהם, אנשים מהעולם העסקי לפיתוח כישורים ויכולות, לפיתוח העסק שלהם או להורדת המחיר אותו משלמים למען ההצלחה בעולם העסקים.

כמו כן אני מלווה אנשים המתמודדים עם מחלות מסכנות חיים בהתמודדות שלהם ושל בני משפחותיהם עם מחלתם ואולי עם פרידה שהם רואים בדרך.

בקריירה  הראשונה הייתי טייס קרב בחיל האוויר משנת 1970 ועד 1993. במהלך קריירה ארוכה זו למדתי והפנמתי תהליכי חשיבה , ניתוח וקבלת החלטות בתנאי אי-ודאות בזמן אמת ותוך תכנון לטווח ארוך.

בקריירה השנייה הייתי בנקאי, ניהלתי סניפים עסקיים בתל אביב ובארצות הברית (לוס אנג'לס) וניהלתי את המוקד הטלפוני בבנק שבו עבדתי. התמחיתי בבנקאות פרטית, עסקית,שוק ההון וסחר בין-לאומי. בקריירה מרתקת זו נחשפתי לעומקו של העולם העסקי במגוון פעילויות רחב.

הכשרתי הפורמלית היא:
.B.A
  בכלכלה, סוציולוגיה ומדעי המדינה באוניברסיטת בר- אילן.  M.A בייעוץ ופיתוח ארגוני ואימון מנהלים במכללה למנהל.

בוגר בית הספר למנהל עסקים ע'ש רקנאטי בתוכנית לפיתוח מנהלים (תל'ם).
למדתי חקירת תאונות מטוסים באוניברסיטה של דרום קליפורניה USC.
אני בוגר תוכנית Strategic management of financial institutions של איגוד הבנקים בארצות הברית  The Western Independent Bankers.
אני מאמן מוסמך של  בית הספר למצוינות באימון של חברת Emotion, הוסמכתי בהובלת קבוצות אימון במכללת Coachme. בוגר של תוכנית NLP practitioner בבית הספר של NLP-PLUS.

בעל תעודת מאמן מקצועי (מס' 152) של לשכת המאמנים.

בוגר קורס דו שנתי של ליווי רוחני בהובלת עמותת אחווה ובתי החולים של רשת מכבי בית בלב. ושנה שניה בתל'ם.

    תעודת הסמכה לאימון , הסמכה לאמן קבוצות וצוותים NLP Practitioner

 הובלת קבוצות אימון Coachme , דרגת מאמן מקצועי - לשכת המאמנים אישור לתואר MA ייעוץ ארגוני התמחות אימון ניהולי,MA  ייעוץ ארגוני, התמחות באימון מנהלים

שינוי קריירה באמצע החיים ערוץ 2 הופעתי במגזין בערוץ 2 מאמרים חדשים בנושא הווייה  ראו המלצות , מאמרים.  חלומות מתגשמים  איך הופכים חלום למציאות...  רוצים לדעת איך נשמע אימון במציאות? לחצו עלי.... פורום מאמנים הפורום סגור לרגל החגים.. ברכות ברכות לשפע, אור והצלחה. התקשר עכשיו > 052-4033850