אודות  |  תמצית הדברים

אימון הינו תהליך שבו אדם מגיע לבהירות ביחס למטרותיו האישיות ומגשים יעדיו דרך כלים ועוצמות שהוא מזהה בעצמו.

אימון הוא תהליך שפותח אפשרויות חדשות דרך פיתוח תודעה רחבה.

התהליך נערך בדרך של שיחות בין מאמן והמתאמן. האימון נערך בדרך כלל בטלפון דבר החוסך משני הצדדים זמן ולוגיסטיקה מורכבת של יצירת מפגש. האימון בטלפון מאפשר מרחב רגוע ובטוח לכולם.

המאמן שואל שאלות ומקשיב למתאמן, לגדולה ולייחודיות שלו וליכולת המעשית והאמיתית שלו ליצור פריצות דרך ואפשרויות חדשות בכל מצב ורגע נתון.

המאמן מבקש מהמתאמן לחשוב על שאלות מהותיות בחייו - דרך העלאת השאלות מעוררת השראה אצל המאמן והמתאמן כאחד.

תפקידו של המאמן להבחין מה המתאמן אומר, מה הוא לא אומר, מה משתמע מתוך מה שהוא אומר, היכן אין בהירות ומיקוד, מהן הפרדיגמות (המסקנות שהלקוח הסיק במשך חייו) לפיהן חי המתאמן והן מגבילות את התנועה החופשית שלו בחיים, מה הדאגות שלו ומה המחויבויות שלו.

מתוך ההקשבה, השיקוף ושאלת השאלות נוצרת אצל המתאמן בהירות, ומתוך הבהירות מופיעה עשייה חופשית, שמחה ונינוחה.

בקבוצת אימון (קבוצה קטנה של מתאמנים 3-8) נעשה שימוש במשאבים של כל משתתפיה וסביבותיהם, בחוכמת הקבוצה ויתרונותיה לטובת מטרתו של כל משתתף. התהליך מביא לשיפור משמעותי ולאורך זמן של הביצועים וההישגים של כל משתתף תוך מיצוי פוטנציאל של כל פרט עבר עצמו ועבור חבריו.

שינוי קריירה באמצע החיים ערוץ 2 הופעתי במגזין בערוץ 2 מאמרים חדשים בנושא הווייה  ראו המלצות , מאמרים.  חלומות מתגשמים  איך הופכים חלום למציאות...  רוצים לדעת איך נשמע אימון במציאות? לחצו עלי.... פורום מאמנים הפורום סגור לרגל החגים.. ברכות ברכות לשפע, אור והצלחה. התקשר עכשיו > 052-4033850